BLOpens by Centropen

Чеська компанія Centropen почала займатися розробкою і виробництвом фломастерів ще в 60-х. У той час вони були ще абсолютно новим винаходом. Багаторічний досвід виготовлення фломастерів дозволив компанії Centropen запустити у виробництво нову запатентовану продукцію*. Так в 1997 році з’явилися повітряні фломастери BLOpens Centropen, які сьогодні популярні серед дітей і дорослих далеко за межами Чехії.

Незвичайна техніка малювання

Повітряні фломастери BLOpens — це особливий вид фломастерів Centropen, який захоплює незвичайним способом нанесення фарби. Досить злегка подути через спеціальний ковпачок фломастера, і чорнило розпилюється на папір або тканину у вигляді маленьких бризок.

Відкрийте для себе малювання повітряними фломастерами та створюйте неповторні малюнки з ефектом аерографії!

Повітряні фломастери BLOpens : малювати шедеври легко і весело

Для того, щоб створювати красиві роботи фломастерами BLOpens, не обов’язково бути художником або мати особливі навички. Різноманітність трафаретів і простота у використанні дозволяють будь-кому відчути себе майстром. На додаток до трафаретів, які є в наборах BLOpens, Centropen пропонує 9 наборів трафаретів з різними тематиками для хлопчиків і дівчаток.

За допомогою “видувних” фломастерів можна малювати, створювати фон для аплікацій, робити листівки, плакати, незвичайний пакувальний папір,  втілювати самі креативні задуми та весело проводити час з дітьми.

Centropen пропонує різні набори

BLOpens для малювання по паперу:

  • Класичні повітряні фломастери BLOpens — для створення неповторних малюнків.
  • “Чарівні” фломастери BLOpens Magic — малюнки можуть міняти свій колір після промальовування спеціальним поглиначем чорнила.
  • Парфумовані фломастери BLOpens Parfumed — оригінальні набори з ароматизованим чорнилом.

Також ви можете купити набори BLOpens Textile для малювання по тканині. З їх допомогою цікаво декорувати футболки, толстовки, сумки або кеди, робити мішечки для подарунків і інші оригінальні речі своїми руками. Ваші малюнки будуть стійкі до прання при температурі до 60 градусів.

Продукція 100% безпечна для дітей

BLOpens Centropen – оригінальний чеський продукт, який створюється на власному виробництві в Чехії відповідно до строгих європейських стандартів.

Усі складові продукції Centropen, її конструкція і збірка враховують особливості використання продукції дітьми, відповідають європейським стандартам для дитячої продукції і гарантовано безпечні для здоров’я. Фломастери Centropen відповідають Європейській директиві з безпеки іграшок. Чорнило на водній основі відмивається з рук і відпирається з одягу.

Набори BLOpens рекомендуються для дозвілля і творчого розвитку дітей від 4-х років.

*Власник патенту ДЖАККС ПАСИФИК КОРПОРАЦІЯ, Малібу, Каліфорнія, 90265, США
Продукція Blopens захищена патентами по всьому світу.