5 ідей для розвитку творчих здібностей з БЛОпенами

Освоюючи нові способи малювання, дитина пізнає світ і вчиться виражати себе. Розвиває вміння нестандартно мислити, передавати свої емоції за допомогою кольору, форми та композиції. Незвичайне малювання — прекрасний спосіб розкрити природний творчий потенціал.

Малювання бризками фарби – цікава і нескладна техніка незвичайного малювання. Щоб малювати бризками, можна використовувати підручні засоби: фарбу і пензлик або щітку. Більш досконалий інструмент – фломастери-аерографи БЛОпен. Отримати ефект бризок набагато простіше, а результат виходить цікавіше та акуратніше. Незвичайне малювання БЛОпенами легко освоїти дітям і дорослим — незалежно від художніх навичок. Все що потрібно — ваша фантазія і бажання творити.

Пропонуємо 5 ідей для розвитку творчих здібностей за допомогою БЛОпенов:

  1. Малювання за трафаретом — зовсім не робить творчий процес шаблонним, а навпаки – допомагає подолати бар’єр невпевненості у своїх творчих здібностях і почати малювати, відкриває простір для фантазії. Також робота з трафаретом допомагає малюкам розвивати дрібну моторику. Ще хвилину тому був білий фон, а тепер на ньому починають «оживати» екзотичні тварини, машини, квіти і фігурки людей. З трафаретами це можливо! Придумуйте нові сюжети, комбінуйте елементи, легко декоруйте поверхні. Можна зафарбовувати фігурку всередині, або навпаки – закривати трафаретом силует, а зафарбовувати фон.
  2. Експерименти з кольором — будуть цікаві дітям з самого раннього віку і корисні для розвитку дитячого кольоросприйняття. З допомогою повітряних фломастерів БЛОпен можна створити безліч незвичайних колірних комбінацій. Наближайте або віддаляйте БЛОпен від паперу, накладайте кольорові шари один на один, регулюйте щільність бризок фарби, розмивайте малюнок вологим пензликом. Ще більше цікавих дослідів з кольором вийде з допомогою чарівних БЛОпенов. Спеціальні фломастери-поглиначі в наборах BLOpens Magic — як чарівні палички, які змінюють колір вже готового малюнка.
  3. Експерименти з фактурами — це можливість втілити найнеймовірніші творчі задумки. Використовуйте в якості силуетних трафаретів листя різних дерев, доповнюйте малюнки аплікацією, створюйте об’ємні листівки, використовуйте техніку малювання по м’ятому паперу.
  4. Малювання парфумованими фломастерами — сприяє всебічному сенсорному розвитку малюка і пробуджує інтерес до творчості. Здивуйте дитину повітряними фломастерами BLOpens Perfumed з ароматизованими чорнилами, які не тільки незвично малюють, але ще й пахнуть!
  5. Малювання по тканині – ще один варіант для спільної творчості з дітьми. Відчуйте себе дизайнерами, фантазуйте, придумуйте малюнки та створюйте авторські речі своїми руками, подарунки близьким, декоруйте костюми на дитячі свята. Набори BLOpens Textile спеціально призначені для малювання по тканині – малюнки не вимагають додаткового прасування і стійкі до прання.

Радісної творчості!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *