БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Інтернет-магазин blopens.com.ua доставляє замовлення за допомогою компанії-перевізника “Нова пошта”.

Доставка по Україні безкоштовна!

На офіційному сайті компанії «Нова пошта» https://novaposhta.ua/ Ви можете знайти графік роботи компанії, найближче до вас відділення, а також відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу.

При оформленні замовлення будьте уважні та вказуйте вірний номер відділення компанії «Нова пошта».

Способи оплати

Оплата картками Visa та MasterCard

Для оплати замовлення карткою потрібно відзначити «Оплата карткою Visa/MasterCard» на сторінці «Оформлення замовлення». Після виконання цього кроку ви будете переведені на сторінку, що гарантує безпеку Ваших платежів через систему ПриватБанку LiqPay. На сторінці LiqPay виберіть найбільш зручний спосіб оплати та зробіть оплату.

Післяплата

Післяплата відбувається при отриманні товару в пункті видачі компанії-перевізника «Нова пошта». Після оформлення замовлення на сайті blopens.com.ua і його відправки у вказаний Вами пункт, Вам буде повідомлено номер декларації, за якою Ви можете простежити весь шлях прямування товару та отримати його у відділенні кур’єрської служби «Нова пошта». Зверніть увагу, що спосіб оплати післяплатою дещо здорожує вартість замовлення: при отриманні товару Вам буде необхідно оплатити його вартість, а також % за проведення післяплати згідно з тарифами компанії-перевізника.