Blopens — це незвичайні фломастери, які малюють бризками фарби. Виберіть фломастер потрібного кольору, подуйте в нього — отримайте красивий ефект аерографії! Це зовсім нескладна і захоплююча техніка малювання, яка сподобається і дитині, і дорослому. Якщо ви вперше малюєте з Blopens, інструкція допоможе вам розібратися з основними правилами: як користуватися повітряними фломастерами і як працювати з трафаретом.

Підготовка повітряних фломастерів Blopens до роботи


1. Фломастери Blopens зберігаються пишучим вузлом всередину кольорової кришечки — так вони захищені від висихання. Після малювання не забудьте повернути кожен фломастер в це положення.

2. Для початку роботи зніміть обидві кришечки (без них повітряний фломастер малює як звичайний). Розгорніть фломастер пишучим вузлом в прозору кришечку.

3. Обов’язково дійте в такій послідовності:
а. до упору вставте фломастер
пишучим вузлом в прозору кришечку;
б. одягніть кольорову кришечку.


4. Фломастер готовий до роботи! Подуйте в нього з боку кольорової кришечки й побачите, як фарба розбризкується на
поверхню.

Основні правила малювання фломастерами Blopens

1. Щоб отримати красиві бризки, подуйте в повітряний фломастер, розмістивши його згори над папером або тканиною під прямим кутом до поверхні. Оптимальна відстань від поверхні — 8-10 см. В процесі “видування” малюнків робіть невеликі паузи на відпочинок.

2. Поступово переміщуйте фломастер над областю трафарету. Затримуйтеся більше уздовж країв малюнка, а не в центрі — так малюнки вийдуть ефектнішими.

3. При підготовці трафаретів акуратно видавіть елементи малюнка натисканням. Не витягайте деталі у напрямку до себе, щоб не пошкодити трафарет.

Не обмежуйте фантазію, придумуйте і творіть разом!

Експериментуйте з трафаретами, поєднуйте різні техніки малювання, фломастери Blopens відкривають величезний простір для творчих ідей.

Можна використовувати один колір або накладати кольорові шари один на одного, отримувати незвичайні колірні поєднання з плавними переходами, робити кольори ніжними або насиченими, розмивати малюнок вологим пензликом.

Centropen пропонує доповнити набір трафаретами з різними тематиками малюнків. Трафарети Centropen можуть бути використані повторно. Ви можете створювати й власні трафарети — для цього використовуйте щільний папір, щоб він не розмокав і не прилипав до основи.

 

Дивіться відео з інструкціями та підказками як малювати фломастерами Blopens: