Виходимо на новий рівень творчості з ароматизованими фломастерами BLOpens

Мама, тато, швидше йдіть сюди! Я намалювала ягідку, і вона пахне справжньою малинкою, як у бабусі. Можна я її з’їм?

Ні, ваша дитина не фантазує. Повітряні фломастери Centropen BLOpens Fruit&Flowers дійсно чарівно пахнуть квітами та фруктами. Це абсолютно новий рівень малювання, коли малюнки буквально оживають і наповнюються ароматами.

Тепер дитину неможливо відірвати від творчості, адже ароматизовані фломастери приховують ще одну функцію — вони повітряні. У звичайних маркерах кольори зазвичай не змішують. Тільки не з BLOpens. Спеціальна конструкція дозволяє малювати як тонкими, так і широкими лініями.

Варто поміняти ковпачок і дунути в основу, як з корпусу виривається фонтанчик кольорових ароматних бризок і дрібними крапельками заповнює малюнок. А якщо взяти інший маркер, то легко додати ще один колір в малюнок. Тепер дитина може намалювати жовте яблучко з червоним бочком і органічно, плавно змішувати 2 і більше кольорів між собою.

Розкриваємо набір

Фломастери з запахом упаковані в гарну коробку в барвистому виконанні. Дитині цікаво буде отримати таку в подарунок. З перших секунд вона викликає бажання терміново її розпакувати й почати творити. Всередині знаходяться 5 маркерів різних кольорів:

  • Червоний.
  • Жовтий.
  • Фіолетовий.
  • Зелений.
  • Коричневий.

Фломастери з приємним запахом спонукають юного художника на створення яскравих, емоційних малюнків і роблять процес малювання ще цікавішим!

У набір також входять 8 трафаретів з квітковими мотивами, 10 аркушів формату А4 та інструкція. Як тільки подарунок відкритий, все готово, щоб негайно приступити до малювання.

Примітка батькам

Фломастери з ароматом фруктів і квітів зроблені в Чехії, тому виробник дотримується суворих європейських стандартів якості. Вони 100% безпечні для здоров’я дитини, оскільки відповідають європейській директиві з безпеки іграшок.

Навіть якщо дитина захопилася малюванням, лаяти її за брудні руки, стіни та столи не варто. Чорнила виконані на водній основі, тому легко змиваються зі шкіри, різних поверхонь і відпираються. Магія BLOpens і тут проявляє себе з кращого боку.

Творчість розвиває інтуїцію, фантазію, просторове мислення. Ми впевнені, що з таким ароматним набором ваша дитина відразу закохається в процес малювання, адже це класний спосіб самовираження.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *