Як малювати повітряними чудо-фломастерами Centropen Blopens

Фьють — і метелик намальований. Трохи віддихатися, знову пару раз подути — і вже готовий грузовичок. Ось так легко і просто малюються картини, коли в справу йдуть повітряні фломастери Centropen Blopens. Відмінна ідея, як весело провести час з дитиною і створити справжні шедеври абсолютно незвичайним способом.

Технологія проста. Діти можуть малювати і розфарбовувати ними, як звичайними фломастерами. А якщо спеціальний прозорий ковпачок з отвором надіти на наконечник і злегка подути в протилежну основу, чорнило розпорошаться дрібними бризками й вийде ефект аерографії. Магія, чи не правда?

Трафарети допоможуть

Не всі народжуються художниками, та цього і не потрібно. Досить купити аерограф, в комплект з яким йдуть трафарети, і насолоджуватися творчістю. Трафарети створені за тематиками, окремо для дівчаток і хлопчиків. З ними будь-хто відчує себе творцем і трошки чарівником.

А якщо трафарети закінчилися або захотілося спробувати щось новеньке, завжди можна докупити інші варіанти або зробити самим. У Centropen їх цілих 9 видів на різні теми: казки, пригоди, букви, числа, квіти і т. д.

Де можна малювати фломастерами Blopens

Пропонуємо не обмежувати себе, адже повітряні фломастери — це набір справжніх різнокольорових чарівних паличок. Ними можна розмальовувати розмальовки, створювати фон для аплікацій, придумувати незвичайні листівки, робити ексклюзивний пакувальний папір і навіть малювати на текстилі.

Тільки уявіть, як круто буде, коли тато, мама і дітки одягнуть футболки, розмальовані своїми руками, і зроблять зворушливу family фотосесію. Або можна нанести модний малюнок на джинси. Або… а втім, підключайте фантазію, експериментуйте і створюйте ексклюзивні речі та картини своїми руками. Фарба стійка до прання при температурі до 60°C.

І в кінці хочемо розкрити ще один секрет. Якщо купити набір фломастерів зі спеціальним поглиначем чорнила, то вже готові візерунки можуть змінювати свій колір, як за помахом чарівної палички. Достатньо нанести на основний колір поглинач і замість червоного буде жовтий, а замість блакитного — зелений. Варіантів безліч.

Правила малювання

Досвід приходить з майстерністю, але деякі підказки, як зробити малюнок яскравіше, ми можемо дати вам прямо зараз.

  1. Красиві бризки виходять, якщо подути в повітряний фломастер, розмістивши його зверху над папером або тканиною під прямим кутом до поверхні на відстані 8-10 см.
  2. Більш ефектно виглядають малюнки, коли при видуванні затриматися більше уздовж контуру, а не в середині.
  3. В трафареті елементи малюнка видавлюйте натисканням по напрямку від себе.
  4. Робіть невеликі перерви, щоб не закрутилася голова і відновилося дихання.

Повітряні фломастери Centropen Blopens — прекрасний варіант на подарунок дитині на день народження, під ялинку або просто так.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *